Misy dekoracyjne. Z jakich tworzyw są robione?

Jeśli chcesz mieć super nowoczesny dom, a dopiero się do niego wprowadzasz, albo pokoje, w których do tej pory mieszkałeś – są w surowym stanie i chcesz je jakoś upiększyć, dodać dekoracyjne, designerskie rzeczy – postaw na atrakcyjne misy, które sprawią, że twój dom – nie tylko kuchnia będzie wspaniały, przytulny, nowoczesny, elegancki, zadbany oraz ładnie urządzony. Postaw więc na dekoracyjne misy, które nadadzą się wszędzie do twojego domu – do każdego pomieszczenia, na półkę, na blat, komodę, szafkę, regał, a także na stół.

Możesz przechowywać w nich, co tylko chcesz. Najbardziej powszechne miski są wolnostojące – bez niczego, ale też modnym jest wkładanie do nich owoców, np. jabłek, bananów, śliwek, gruszek, pomarańczy, mandarynek albo innych cytrusów.

Jak wyglądają takie misy? Czyli o kształtach

Na rynku jest mnóstwo mis, a designerzy prześcigają się w wymyślaniu ich motywów, oraz kształtów. Można spotkać misy zarówno okrągłe, jak i kwadratowe, kanciaste, w różnych kształtach i kolorach. Na przykład są ozdobne misy z literami, jak również motywami kwiatowymi, esami floresami, w kształcie motyla, z nierówną górą, albo nierówną budową albo w kształcie kosza, inspirowane motywem vintage. Są różnej pojemności. W zależności jak dużo mamy w domu miejsca, na postawienie tej michy.

Miski mogą być metalowe, ale też rzadziej spotyka się np. wiklinowe. Spotyka się także drewniane, z plastiku, aluminium, z kryształu, stali, drucianą, porcelanowe, szkła albo z tworzywa sztucznego.

Gdzie kupić?

Misy te można spotkać zarówno a w supermarketach, jak i są dostępne w sklepach Internetowych. Jest bardzo szeroka gama różnych rodzajów tego produktu. A więc – w zależności jaki masz kolor ścian w pokoju albo kuchni, oraz mebli, a także ogólnego wystroju czy blatu kuchennego, oraz jak zaaranżowane jest pomieszczenie – dobierz tę miskę, która pasowałaby kolorystycznie do twojego salonu, jadalni lub kuchni, ale też, żeby wizualnie pasowała do pomieszczenia.